پیشنهادات خرید هدیه نوروزی برای نزدیکانتان

خرید هدیه عید نوروز بوی سرسبزی، طراوت و عشق می‌دهد و هیچ‌گاه از خاطره‌ها بیرون نمی‌رود. در این مقاله بهترین پیشنهاد هدیه به مناسبت عید نوروز خواهیم پرداخت.
20 فروردین 1402 توسط
بانک طعم
| هنوز نظری وجود ندارد

یکی از قدیمی‌ترین سنت‌های ایرانی‌ها که از دیرباز آن را به جا می‌آورند، دید و بازدید عید و خرید هدیه عید نوروز است. معمولا بزرگترها به رسم یادبود هدیه‌ای به اعضای خانواده می‌دهند و این هدیه حتما نباید گران قیمت باشد. حتی هدیه‌های کوچک نیز می‌توانند برای دیگران به یاد ماندنی و جذاب باشند. هدیه عید می‌تواند انواع خوراکی مانند پک آجیل و خشکبار، لباس، پول نقد و ... باشد.
هدیه عید نوروز نشانی از طراوت و تازگی است و دادن هدیه با آغاز سال جدید به یاد ماندنی می‌شود و مسلما هیچ گاه از خاطر فرد هدیه گیرنده فراموش نمی‌شود. هدیه عید نوروز یکی از رسم و رسوم‌های جذابی است که از قدیم رواج داشته و افراد به رسم یادبود به یکدیگر هدیه‌ای به عنوان عیدی می‌دهند. در واقع عیدی گرفتن و هدیه گرفتن یکی از بخش‌های بی‌نظیر و خاطره انگیز عید نوروز است. مخصوصا برای کودکان و نوجوانان یا نو عروس‌ها این هدیه جذابیت بیشتری دارد. عید نوروز یکی از رسوم باستانی ایران زمین است و نوید نو شدن و حیات دوباره را می‌دهد. به همین دلیل افراد لباس نو بر تن می‌کنند و به دید و بازدید می‌روند تا این نو شدن را جشن بگیرند. برای خرید هدیه عید نوروز ایده‌های مختلفی وجود دارد و می‌توانید متناسب با بودجه و کارکرد، هدیه‌های مختلفی را خریداری کنید. با ما همراه باشید تا چند پیشنهاد هدیه عید نوروز را بیان کنیم.

علت خرید کادو و هدیه عید نوروز 

همان طور که گفتیم عید نوروز یکی از رسم و رسوم‌های باستانی ایرانیان است که نوید زندگی و سرسبزی را می‌دهد. با نو شدن سال و عید نوروز کینه و نفرت دور ریخته می‌شود و افراد به سمت شروعی دوباره می‌رود. به همین دلیل نیز دید و بازدید عید انجام می‌شود و معمولا در عید نوروز افراد کدورت‌ها را کنار می‌گذارند و سعی می‌کنند با دید و بازدید و هدیه دادن، عید نوروز را جشن بگیرند. در گذشته برای هدیه دادن، بزرگتر خانواده یا فامیل اسکناس‌های نو را لای قران می‌گذاشت و به نشانه برکت اقتصادی به کودکان و مهمانان عیدی می‌داد. اما امروزه هدیه دادن اسنکاس به دیگران رواج کمتری دارد و افراد سعی می‌کنند به جای هدیه پول، هدیه دیگری هر چند کوچک خریداری کنند.

بهترین ایده‌ها برای هدیه سال نو

یکی از گزینه‌های مطلوب و مرسوم برای هدیه دادن در عید نوروز پول نقد و اسکناس‌های نو است. البته انتخاب هدیه‌ای مناسب که هم کاربردی باشد و هم کیفیت مناسبی داشته باشد، باعث می‌شود عزیزانتان بیشتر خوشحال شوند. انتخاب هدیه متناسب با بودجه نیز باعث می‌شود هزینه زیادی صرف خرید هدیه نکنید و از طرفی بتوانید در عید نوروز به همه هدیه مناسب و به یاد ماندنی بدهید. در اینجا چند مورد هدیه به مناسبت عید نوروز را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید به اعضای خانواده، همکاران یا عزیزانتان بدهید. نمونه‌هایی از هدیه به مناسبت عید نوروز شامل موارد زیر است:
• هندزفری بلوتوثی
• ماساژور دستی 
• مچ بند سلامتی
• لوازم شخصی برقی
• محصولات مراقبت پوستی و آرایشی
• تور چند روزه داخلی یا خارجی
• وسایل دکوری منزل


خرید هدیه عید نوروز

پیشنهاد هدیه عید نوروز برای خانم‌ها

بر کسی پوشیده نیست که خانم‌ها عاشق هدیه گرفتن هستند و با هدیه دادن می‌توانید به راحتی حس مثبت و خوشحال کننده‌ای را در آن‌ها به وجود آورید. اما برای هدیه عید نوروز چه چیزی می‌توان به خانم‌ها هدیه کرد که خوشحال شوند؟ چه کادویی می‌تواند برای خانم‌های فامیل بهترین انتخاب باشد؟ مسلما خرید هدیه مخصوص برای هر فرد جذابیت بیشتری دارد اما وقت گیر و زمان بر است. برای خانم‌های فامیل می‌توانید انواع پک هدیه ادویه، پک هدیه حبوبات، پک هدیه چای و پک هدیه آجیل را تهیه کنید. این هدیه برای اکثر خانم‌های فامیل خوشایند است و یکی از بهترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به خانم‌های فامیل بدهید. خرید پک هدیه ادویه و پک هدیه آجیل یا حبوبات را می‌توانید به راحتی از فروشگاه بانک طعم انجام دهید. 

هدیه شب عید و هدیه نوروزی براساس سن

همان طور که گفتیم هدیه باید متناسب با فرد انتخاب شود و هنگام خرید هدیه باید علاوه بر جنسیت، سن فرد را نیز در نظر داشته باشید و متناسب با گروه‌های سنی مختلف هدیه نوروز را خریداری کنید. خرید و تهیه عید نوروز گران قیمت یا ارزان قیمت مهم نیست. بلکه خرید هدیه به این دلیل اهمیت دارد که به دیگران نشان می‌دهد به یاد آنها بوده‌اید و برای آنها احترام و ارزش قائلید. در واقع اهدای هدیه نوروز به دیگران نشان دهنده عشق و احترام شما به آنهاست. 
ممکن است در کنار هدیه دادن به افراد خواهان معرفی کسب و کار و تجارت خود نیز به آنها باشید. یا اینکه هدیه عید نوروز را برای منزل شخصی وی تهیه کرده باشید. در هر صورت شما می‌توانید انواع خوراکی و شیرینی، پک هدیه آجیل و خشکبار، انواع سوغاتی شهرتان، کارت هدیه بانکی، وسایل الکتریکی و تکنولوژی، عطر و ادکلن، انواع اکسسوری برای دختر بچه‌ها، گل و کارت تبریک، لباس، کتاب و ... را به عنوان هدیه عید نوروز انتخاب کنید و به دیگران هدیه کنید.
هدیه شب عید نوروز

ایده خرید هدیه نوروزی برای همسر، دختر، پسر

اگر کمی خلاقیت به خرج دهید می‌توانید خرید هدیه نوروزی برای همسر و فرزندانتان را با هزینه اندک انجام دهید. همان طور که گفتیم نیازی نیست حتما هدیه نوروزی گران قیمت باشد، بلکه می‌توانید هدایای کوچک و زیبایی را نیز تهیه کنید و به دوستان، فرزندان، همسر یا نوه‌هایتان هدیه دهید. خرید ست هدیه نوروزی یا پک هدیه عید نوروز نیز یکی از کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. اگر برای یک فرزند نوجوانتان می‌خواهید هدیه‌ای تهیه کنید، یا می‌خواهید به منزل کسی بروید که نوجوان دارد و می‌خواهید به او هدیه بدهید؛ بهتر است بدانید در این رده سنی، نوجوانان تنوع طلبی خاصی دارند. به همین دلیل بهترین هدیه برای آنها پک‌ها و ست‌هایی از هدایای کوچک و کاربردی است. می‌توانید هدایای کوچک و ارزشمندی تهیه کنید و یک پکیج زیبا و جذاب برای آنها بسازید. خرید هدیه نوروزی و هدیه دادن آن به دیگران باعث می‌شود تا مدتها در ذهن هدیه گیرنده باقی بمانید و بتوانید او را خوشحال کنید. 
پک هدیه برای نوجوانان می‌تواند شامل یک سبد یا جعبه تزیین شده با انواع آجیل، خوراکی، شکلات، عروسک، عطر، کارت هدیه، گل سر و بدلیجات زیبا باشد. اگر نیز برایتان از لحاظ مالی محدودیتی وجود ندارد می‌توانید به جعبه هدیه آجیل و خشکبار و شکلات یا پک هدیه ادویه، کالاهای لوکسی مانند انواع اکسسوری‌های طلا و جواهر را اضافه کنید و به همسرتان هدیه دهید. برای خرید انواع پک هدیه ادویه، پک هدیه آجیل و حبوبات می‌توانید به فروشگاه بانک طعم سری بزنید. 

هدیه عید نوروز عروس 

خرید هدیه برای عید نوروز برای عروس‌ خانم‌ها نیز اهمیت زیادی دارد و معمولا عروس خانم‌ها در سال اول زندگی هدایایی را در عید نوروز دریافت می‌کنند. هدیه عید نوروز عروس می‌تواند شامل سبدی از هدیه‌های مختلف باشد. این هدیه نشان دهنده عشق و علاقه داماد و خانواده‌ها به عروس خانم است و به همین دلیل خرید آن اهمیت زیادی دارد. البته همان طور که گفتیم می‌توانید با ترکیبی از هدیه‌ها، یک پک هدیه شیک و زیبا بسازید. برای هدیه عید نوروز عروس میتوانید یک پک از انواع خوراکی مانند آجیل، خشکبار، ادویه، حبوبات در کنار ساعت، ادکلن و زیورآلات تهیه کنید. 
خرید هدیه نوروزی

سخن آخر

فرقی نمی‌کند چند سالتان باشد، همه عیدی گرفتن را دوست دارند و گرفتن هدیه برای هر کسی خوشایند است. رسم هدیه دادن توسط بزرگترها سالیان زیادی است که انجام می‌شود و یکی از بهترین راه‌ها برای ابراز عشق و علاقه به خانواده و دوستان است. در توضیحات بالا انواع هدیه‌هایی که می‌توانید برای دیگران تهیه کنید را توضیح دادیم. برای خرید پک ادویه نوروزی می‌توانید از پک‌های مختلف بانک طعم استفاده کنید و در کنار دیگر هدایا، این پک‌ها را هدیه دهید. برای خرید پک هدیه نوروزی به فروشگاه بانک طعم سری بزنید.

بریم به فروشگاه بانک طعم

بانک طعم 20 فروردین 1402


محبوب‌ترین محصـــولات

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

ارسال دیدگاه

ورود به سیستم یک نظر بنویسید

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟